16/08/2013   Zmiany sposobu dokonywania zakupu
Szanowni Państwo,

W obecnej chwili jesteśmy w trakcie wprowadzania zmian, umożliwiających zakup wybranych pakietów edukacyjnych przez klientów indywidualnych. Ponieważ proces ten składa sie z kilku etapów, w najbliższych dniach możliwość dokonania zakupu przez sklep nauczyciel.pl będzie niedostępna. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy sklep@ydp.com.pl.

Jednocześnie informujemy, że zmieniony też został proces rejestracji na naszym portalu. Rejestracja konta użytkownika przebiega identycznie jak do tej pory. Usunięta została natomiast opcja rejestracji szkoły. W chwili obecnej wystarczy dołączyć do wybranej z listy szkoły, aby uzyskać dostęp do zasobów portalu Nauczyciel.pl. W związku z tymi zmianami funkcjonalność administratora szkoły i dostęp do danych szkoły posiada wyłącznie administrator portalu nauczyciel.pl

Wszystkie zakupione do tej pory przez Państwa pakiety działają poprawnie. Mogą z nich korzystać Ci nauczyciele, którzy zostali przypisani do szkoły. Jeśli z jakichś powodów nie wszyscy zdążyli się do niej przypisać, bardzo prosimy o kontakt. Dostarczymy niezbędną ilość kodów aktywujących, odblokowujących dostęp do wykupionych zasobów.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem kontakt@nauczyciel.pl
Życzymy Państwu przyjemnego użytkowania strony
zespół nauczyciel.pl
Znajdź nas na Facebooku
Zobacz nasze inne serwisy: kosmikus.pl - przyjazna nauka dla najmłodszych.
Odwiedź klasowka.onet.pl - pomoc w sprawdzianach, wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.

Reminder notice for Free Content Creator access point

Notice

Before posting any material, please insure that you have thoroughly reviewed the Terms of Use, Privacy Policy and Children’s Information Privacy Policy and are completely familiar with the rules and obligations for submissions to yTeach Services. For ease of reference, links to each of these documents is provided below.


Terms of Use
Privacy Policy
Children’s Information Privacy Policy